سینک آزمایشگاهی
سینک و شیرآلات آزمایشگاهی از جمله لوازم پرکاربرد مورد استفاده در محیط های صنعتی و مراکز تحقیقاتی هستند که با نصب بر روی کابینت و سکوبندی آزمایشگاهی ، برای شست و شوی انواع لوازم آزمایشگاهی به کار برده می شوند.

سینک ضد اسید آزمایشگاه
از آنجایی که آزمایشگاه یکی از محیط های مصرف کننده مواد شیمیایی است لازم است تا لوازم و تجیزات به کار رفته در آن بخصوص سینک آزمایشگاهی ، برای جلوگیری در برابر خوردگی اینگونه مواد، از جنس مقاوم در برابر اسیدها و باز ها تولید شوند. به همین جهت باید از ویژگی ضد اسید برخوردار باشند تا ضمن مقاومت در برابر مواد شیمیایی، به راحتی شسته و تمیز شوند.

انواع سینک آزمایشگاهی ضد اسید
بسته به نوع کاربری و نیاز مصرف کنندگان، سینک های آزمایشگاهی ضد اسید عموما از جنس سرامیک، پلیمر، پلی پروپیلن، استیل که همگی مقام در برابر مواد شیمیایی هستند، در انواع زیر ساخته می شوند.

سینک پلیمری آزمایشگاهی
سینک استیل آزمایشگاهی
سینک سرامیکی آزمایشگاهی
سینک پلی پروپیلن آزمایشگاهی
باید توجه شود که در صورت کار با هیدروفلوئوریک اسید، به جهت داشتن خورندگی بسیار، باید از سینک های پلی پروپیلن آزمایشگاهی ضد اسید استفاده نمایید چرا که سینک های سرامیکی در برابر این اسید ضعیف هستند.

راهنمای خرید سینک ضد اسید آزمایشگاهی
در هنگام خرید سینک آزمایشگاهی ، باید موارد زیر را در نظر داشت:

برخورداری از کیفیت مناسب
مقاوم در برابر مواد اسید و باز
داشتن وزنی سبک
برخورداری از قیمت مناسب
امکان تولید در ابعاد و اندازه و رنگ دلخواه
برخورداری از قابلیت نصب لوله سرریز با جنس PP برای مصرف بهینه آب
امکان نصب راحت
 ابعاد سینک آزمایشگاهی
امروزه با توجه به نوع کاربری و خواسته کارفرما، سینک های آزمایشگاهی در ابعاد و اندازه های مختلفی قابل تولید هستند اما با این حال عموما آنها به سه دسته زیر تقسیم می شوند:

سینک های کوچک (ابعاد 30*15 سانتی متر)
سینک های متوسط (ابعاد 45*45 سانتی متر)
سینک های بزرگ (ابعاد 60*45 سانتی متر)
قیمت سینک آزمایشگاهی
جهت اطلاع از قیمت و خرید سینک آزمایشگاهی می توانید به متخصصان ما در شرکت فرداد آزما تجهیز که یکی از بزرگ ترین مراکز فروش تجهیزات آزمایشگاهی ، بخصوص فروش سینک ضد اسید آزمایشگاهی می باشد، مراجعه نمایید. متخصصان ما همواره شما را در خرید لوازم آزمایشگاهی مورد نیاز یاری می کنند.

برچسب ها : تگ ثبت نشده است

شرکت فرداد آزما تجهیز یكی از شركت های معتبر در زمینه اجرای پروژه های جامع آزمایشگاهی در كشور می باشد.‍‍‍ طراحی، تولید، نصب و راه اندازی سایت های آزمایشگاهی شامل سكوبندی آزمایشگاهی، هود شیمیایی، هود میکروبی، کمد نگهداری مواد شیمیایی و میز توزین از جمله محصولات و خدمات این شركت می باشد.