• کمد نگهداری مواد اسید و باز

  این کمدها جهت نگهداری مواد اسید و باز در آزمایشگاه ساخته میشوند و معمولا دارای اگزاست و یا فیلتر بوده و فیوم ناشی از این مواد را به بیرون از آزمایشگاه هدایت کرده و یا در فیلتر ذخیره میکنند

  01 تیر 1399 بازدید : 324 ادامه مطلب
 • کمد نگهداری کپسول (سیلندر)

  این کمدها جهت نگهداری هر گونه سیلندر تحت فشار که در آزمایشگاه مورد استفاده قرار میگیرند باید بکار گرفته شوند بدلیل فابلیت انفجاری بودن اغلب این سیلندرها استفاده از این کمدها در اکثر موارد اجباریست.

  29 خرداد 1399 بازدید : 305 ادامه مطلب
 • نصب هود کانوپی (هود سقفی )در محیط های آزمایشگاهی

  مشخصات هود کانوپی نصب هود کانوپی در آزمایشگاه در انواع مختلف آن انجام می شود و مدلهای متنوع هود کانوپی طراحی و تولید می شود که برای محیط های مختلف به کار می رود.

  25 خرداد 1399 بازدید : 301 ادامه مطلب
 • انواع شیرآلات آزمایشگاهی

  انواع شیرآلات آزمایشگاهی مورد نیاز در محیطهای آزمایشگاهی

  24 خرداد 1399 بازدید : 323 ادامه مطلب
 • سینک پلیمری ضد اسید

  سینک آزمایشگاهی سینک و شیرآلات آزمایشگاهی از جمله لوازم پرکاربرد مورد استفاده در محیط های صنعتی و مراکز تحقیقاتی هستند که با نصب بر روی کابینت و سکوبندی آزمایشگاهی ، برای شست و شوی انواع لوازم آزمایشگاهی به کار برده می شوند.

  18 خرداد 1399 بازدید : 288 ادامه مطلب
 • فن سانتریفیوژ

  فن سانتریفیوژ که در اصطلاح هواکش گریز از مرکز نیز نامیده می‌شود، یکی از انواع پرکاربرد هواکش‌های صنعتی در سیستم تهویۀ مطبوع است که هوا را در جهت عمود بر محور گردش پروانه تخلیه می‌کند.

  18 خرداد 1399 بازدید : 302 ادامه مطلب

شرکت فرداد آزما تجهیز یكی از شركت های معتبر در زمینه اجرای پروژه های جامع آزمایشگاهی در كشور می باشد.‍‍‍ طراحی، تولید، نصب و راه اندازی سایت های آزمایشگاهی شامل سكوبندی آزمایشگاهی، هود شیمیایی، هود میکروبی، کمد نگهداری مواد شیمیایی و میز توزین از جمله محصولات و خدمات این شركت می باشد.