• کمد نگهداری مواد اسید و باز

  این کمدها جهت نگهداری مواد اسید و باز در آزمایشگاه ساخته میشوند و معمولا دارای اگزاست و یا فیلتر بوده و فیوم ناشی از این مواد را به بیرون از آزمایشگاه هدایت کرده و یا در فیلتر ذخیره میکنند

  01 تیر 1399 بازدید : 61 ادامه مطلب
 • کمد نگهداری کپسول (سیلندر)

  این کمدها جهت نگهداری هر گونه سیلندر تحت فشار که در آزمایشگاه مورد استفاده قرار میگیرند باید بکار گرفته شوند بدلیل فابلیت انفجاری بودن اغلب این سیلندرها استفاده از این کمدها در اکثر موارد اجباریست.

  29 خرداد 1399 بازدید : 50 ادامه مطلب
 • نصب هود کانوپی (هود سقفی )در محیط های آزمایشگاهی

  مشخصات هود کانوپی نصب هود کانوپی در آزمایشگاه در انواع مختلف آن انجام می شود و مدلهای متنوع هود کانوپی طراحی و تولید می شود که برای محیط های مختلف به کار می رود.

  25 خرداد 1399 بازدید : 51 ادامه مطلب
 • انواع شیرآلات آزمایشگاهی

  انواع شیرآلات آزمایشگاهی مورد نیاز در محیطهای آزمایشگاهی

  24 خرداد 1399 بازدید : 60 ادامه مطلب
 • سینک پلیمری ضد اسید

  سینک آزمایشگاهی سینک و شیرآلات آزمایشگاهی از جمله لوازم پرکاربرد مورد استفاده در محیط های صنعتی و مراکز تحقیقاتی هستند که با نصب بر روی کابینت و سکوبندی آزمایشگاهی ، برای شست و شوی انواع لوازم آزمایشگاهی به کار برده می شوند.

  18 خرداد 1399 بازدید : 59 ادامه مطلب
 • فن سانتریفیوژ

  فن سانتریفیوژ که در اصطلاح هواکش گریز از مرکز نیز نامیده می‌شود، یکی از انواع پرکاربرد هواکش‌های صنعتی در سیستم تهویۀ مطبوع است که هوا را در جهت عمود بر محور گردش پروانه تخلیه می‌کند.

  18 خرداد 1399 بازدید : 55 ادامه مطلب

شرکت فرداد آزما تجهیز یكی از شركت های معتبر در زمینه اجرای پروژه های جامع آزمایشگاهی در كشور می باشد.‍‍‍ طراحی، تولید، نصب و راه اندازی سایت های آزمایشگاهی شامل سكوبندی آزمایشگاهی، هود شیمیایی، هود میکروبی، کمد نگهداری مواد شیمیایی و میز توزین از جمله محصولات و خدمات این شركت می باشد.